O firmie

Home – O firmie

Kim jesteśmy?

Firma Ravet została założona w maju 1992 roku we Wrocławiu. Jesteśmy dystrybutorem leków, szczepionek, odżywek oraz preparatów pielęgnacyjnych dla zwierząt.

Naszymi głównymi odbiorcami są lekarze specjalizujący się w chorobach drobiu, ale w naszej ofercie posiadamy szeroką gamę leków dla wszystkich gatunków zwierząt. Posiadamy wyłączność na dystrybucję w Polsce wielu produktów, współpracujemy z wiodącymi na rynku firmami farmaceutycznymi. Dynamicznie reagujemy na potrzeby naszych klientów, dlatego ciągle poszerzmy nasza ofertę handlową.

Jesteśmy srebrnym sponsorem Eimeriana Avia .

Profesjonalne
doradztwo

Do Państwa dyspozycji oddajemy profesjonalny i doświadczony dział sprzedaży. Przyjmujemy zamówienia a także służymy fachową radą w wyborze produktów.  Satysfakcja naszych kontrahentów jest naszym priorytetem, dlatego stale wdrażamy nowe rozwiązania, aby podnosić poziom świadczonych usług.

Firmę tworzą ludzie i zdajemy sobie sprawę, że na jej sukces składa się praca całego zespołu, dlatego też przywiązujemy dużą wagę do podnoszenia kwalifikacji naszych pracowników i zapewnienia im jak najlepszej atmosfery pracy.

Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00.

RAVET w liczbach

0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Dostawców
0
Produktów w bazie

Wyłączność
dystrybucji

Długoletnia działalność na polskim rynku weterynaryjnym pozwoliła nam na pozyskanie na wyłączną dystrybucję produktów takich firm jak:

  • Nutral,
  • Chemifarma,
  • Farmapro,
  • Therabio,
  • Biopharm Research Institute of Biopharmacy and Veterinary Drugs, 
  • Herbavita.

Naszym celem jest wprowadzać na rynek polski produkty najwyższej jakości.

Opinie klientów

Image
Rzetelna firma, szybka reakcja, duży wybór leków, pełny profesjonalizm i życzliwość!
Premium VET

Image
Rzetelna firma. Pozytywnie nastawiona do klienta. Pomocna w każdej sytuacji.
Aleksandra Podgórska

Jako hodowca drobiu, chciałbym wyrazić swoją bardzo pozytywną opinię na temat współpracy z hurtownią weterynaryjną. Należy podkreślić ich szybką reakcję na moje zapytania oraz terminową dostawę zamówionych produktów. Atutem RAVET’u jest duży wybór preparatów oferowanych przez hurtownię. Bez względu na moje potrzeby, zawsze znajduję odpowiednie produkty w ich bogatej ofercie. To daje mi pewność, że mogę zaopatrzyć się we wszystko, czego potrzebuję, jednocześnie oszczędzając czas i wysiłek.

Niezwykle ważna dla mnie jest także wiedza i profesjonalizm Pani Beaty, która zawsze służy mi pomocą. Jej wiedza na temat weterynarii i hodowli drobiu jest imponująca, dzięki czemu mogę otrzymać cenne porady i wskazówki dotyczące profilaktyki zdrowotnej oraz leczenia mojego stada.

Gorąco polecam tę hurtownię każdemu hodowcy drobiu.

Andrzej Dudziński

Poszukujesz stabilnego dostawcy?
Zainteresowała Cię nasza oferta?