wet
slideshow slideshow

Kontakt

"RAVET" Sp. z o.o.
Hurtownia Leków Weterynaryjnych
ul. Księgarska 1
51-180 Wrocław

ravet@ravet.pl

 

Kierownik hurtowni:

lek. wet. Aleksandra Bartnik
a.bartnik@ravet.pl  +48 502 321 600

 

Dział sprzedaży:

Telefon: +48 71 352 95 71
Tel/faks: +48 71 352 95 69
biuro@ravet.pl 


Beata Lewosz
b.lewosz@ravet.pl   +48 500 157 620

Idalia Sahaj-Zawadzka
i.sahaj@ravet.pl  

Dominika Puchacz-Karolak
d.puchacz-karolak@ravet.pl +48 666 095 556

Magdalena Janiec
m.janiec@ravet.pl + 48 502 342 612

Katarzyna Mierzejewska - Zientek
k.zientek@ravet.pl + 48 604 260 740

Paweł Dziadkowiak
p.dziadkowiak@ravet.pl  +48 502 743 505

 

Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej 
VI Wydział Gospodarczy KRS 0000043870
NIP :895-17-37-388 REGON: 932623857
Kapitał zakładowy 530 500 PLN wpłacony w całości

 

Proszę wypełnić wymagane pola.
Formularz został wysłany, dziękujemy.

* - pola wymagane

Ravet, rzetelna firma

Jesteśmy generalnym dystrybutorem: